Sesja lifestyle, sesja rodzinna
SESJE CIĄŻOWE,  SESJE DZIECIĘCE I RODZINNE,  SESJE NOWORODKOWE

Sesja Lifestyle – co to takiego?

Sesja lifestyle to naturalne, inspirowane życiem kadry. To sesja skupiona na autentycznych emocjach, uczuciach i bliskości ale nadal w artystycznym ujęciu. To Wasza rodzinna historia pokazana moim okiem, pozostająca pamiątką na całe życie gdyż wyznaję zasadę, że to co proste i prawdziwe jest niezwykłe i ponadczasowe.

Skoro tu jesteś to zastanawiasz się nad nawiązaniem ze mną współpracy

Aby ułatwić Twoją decyzję i usprawnić naszą komunikację odpowiem na najbardziej nurtujące pytania a jeżeli nadal coś będzie niejasne to serdecznie zapraszam do kontaktu przez zakładkę KONTAKT

 

Gdzie odbywa się sesja?

Specjalizuję się w sesjach “lifestyle”, nie znajdziesz u mnie zdjęć na tłach, w koszach czy wiadrach z milionem dodatków i kolorów. Nie odwiedzisz mnie w studio…bo go nie mam.

Wszystkie sesje odbywają się w Waszym mieszkaniu/domu lub w plenerze. I tu pojawia się kolejne pytanie…

 

Co jeśli moje mieszkanie nie wygląda jak z katalogu? Co jeśli jest małe, jest bałagan czy jest w nim mało światła?

Zaręczam Cię, że Wasze mieszkanie jest piękne, wyjątkowe i niepowtarzalne bo… jest Wasze. To w nim żyjecie, to w nim zapisujecie Wasze wspomnienia. Fotografując staram się, aby Wasze mieszkanie było tylko pięknym tłem do tego co najważniejsze – do autentycznych emocji i interakcji między Wami, które chce zamknąć w kadrze, do którego z przyjemnością wrócicie w przyszłości.

Nie potrzebujecie remontu czy wielkich nakładów finansowych aby przygotować się do sesji. Wnętrza powinny być względnie ogarnięte, niekoniecznie wysprzątane na błysk.

Rozwiewając obawy o światło… tak korzystam tylko z naturalnego światła, nie używam lamp ani nie włączam świateł w pomieszczeniach. Zdobyte doświadczenie interpretacji i zastosowania światła zastanego oraz profesjonalny aparat z matrycą o wysokiej czułości pozwala mi na stworzenie dla Was pięknych, jasnych kadrów nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach

 

W co się ubrać?
Ubiór zależy od wnętrza i najlepiej jest założyć coś aby nie wtopić się w otoczenie czy plener. Zawsze sprawdzają się stonowane kolory i pastele, a także ponadczasowy jeans. Zdecydowanie unikamy ostrych kolorów, wszelkiego rodzaju wzorów (kratki, paski, kwiaty itp.) oraz ubrań z wielkim logo czy napisami   Możecie przygotować kilka stylizacji i razem coś wybierzemy jak do Was przyjadę. Najważniejsze byście czuli się wygodnie i swobodnie.

 

Ile trwa sesja?
W zależności od rodzaju wybranej sesji spędzę z Wami od jednej nawet do trzech godzin. Ważne jest dla mnie byście czuli się komfortowo podczas naszego spotkania. Dzieci nie są przymuszane do sztucznego pozowania, mogą bawić się, skakać, wygłupiać z rodzicami i ze mną . Dostają tyle przestrzeni i przerw ile potrzebują.

 

Rezerwacja terminu
W przypadku sesji ciążowych, noworodkowych i rodzinnych rezerwacja terminu następuje w dniu akceptacji i podpisania umowy. Wszelkiego rodzaju sesje okolicznościowe – Chrzest Święty, Komunia Święta, urodziny, wieczory panieńskie rezerwowane są po wpłacie zadatku w wysokości 150zł oraz po podpisaniu umowy.

 

Zmiana terminu sesji
Głównie sesje plenerowe zależą od warunków pogodowych, na które niestety nie mamy wpływu. Istnieje więc możliwość przełożenia takiej sesji ze względu na deszcz, wiatr czy niespodziewany śnieg

Sesje domowe również mogą zostać przełożone z przyczyn niezależnych od nas, takich jak choroba czy wypadki losowe.

W obu przypadkach mam tylko jedną prośbę: szanujmy nawzajem swój własny czas i informujmy się o zmianach tak szybko jak to tylko możliwe Akceptuję każdy rodzaj kontaktu: rozmowa telefoniczna, email, SMS, Messenger, WhatsApp.

 

Gadżety, dodatki i stylizacje dla dzieci
Do pokazania Waszych emocji, naturalnych uśmiechów i spojrzeń nie potrzebuję miliona gadżetów. Nie posiadam także garderoby dla Waszych dzieci, nie przebieram ich za misie, liski, księżniczki czy baletnice więc jeśli szukacie właśnie takich pozowanych kadrów niestety nie znajdziecie ich w mojej ofercie.

 

Będzie mi bardzo miło jeśli zdecydujecie się zaprosić mnie do siebie, żebym mogła opowiedzieć Waszą historię. Postaram się aby sesja była dla Was relaksem, zabawą oraz sposobem na wspólne spędzenie czasu. Gwarantuję Wam, że efektem naszego spotkania będą cudne kadry ukazujące Waszą miłość, bliskość i prawdziwe emocje…Kadry, do których z radością i wzruszeniem będziecie wracać po latach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *